Forum Strona Główna Forum
Forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
werbowanie tutorów
Autor Wiadomość
annA 
Aktywny użytkownik

Wysłany: 4 Maj 2005, 18:46   werbowanie tutorów

hej
werbujemy tutorow z I roku? wydaje mi sie, ze mozna sie juz nad tym zastanawiac.
ale najpierw propozycja. niech to bedzie 10 osob. a w kazdym razie nie duzo wiecej.
mysle ze swietnie sparawdziliby sie w tej roli:
Juka i Dorota
Leszek Sierocki
Konrad Was
Maciek Kiejwicz
Natalia (co na biwak wzielaby namiot)

nie mowie, ze to oni maja byc tutorami, ale moze zapytac, czy by nie chcieli nimi zostac
co wy na to?

Trush 
Zastępowy butelkowy

Wysłany: 5 Maj 2005, 20:09   

Natalia na pewno by sie nadala - recze za nia osobiscie. Maciek Kijewicz? Na pewno bedzie chcial, jest w ZSSie. Co do Konrada mam watpliwosci, Leszek pewno sie sprawdzi. Juka i Dorota moga nie chciec, ale zobaczymy. Mysle rowniez, ze sprawdzilaby sie moja znajoma - Marysia Zalewska. Znam ja dobrze z liceum i ufam, ze sobie z tym by poradzila.
Na razie tyle.
Jeden dla władcy - Ojca Dyrektora?

annA 
Aktywny użytkownik

Wysłany: 5 Maj 2005, 21:12   

a moze uwazacie ze tradycyjna lista sie sprawdzi i niech sie wpisuje kto chce.... ?

jesli tak, to ok. tylko niech tam bedzie max 10 miejsc, a nie 17 jak w zeszlym roku

michaq 
Forum homee

Wysłany: 9 Maj 2005, 19:15   

moim zdaniem listę należy ukryć w sekretnym miejscu, a jeśli ktoś ma ochotę być tutorem, niech dowiedzie swej cudownośći i ją znajdzie.... :? a potem urządzimy wielki turniej, damy będą rzucały wianki, dzielni mężowie kruszyć będą kopie, a wygranemu dostanie się plakietka tutora i ręka ksieżniczki (lub noga księcia. Do wyboru zgodnie z preferencjami).

po tej procedurze, która wyeliminuje szaleńców będzie można przystąpić do rzetelnej weryfikacji kandydatur. Nie wiem na czym miałaby polegać owa weryfikacja i kto miałby ją przeprowadzać, ale brzmi to tak....hmm...profesjonalnie (przynajmniej dla mojego niewyrobionego ucha, lub uszu)

Mówiąc w skrócie: zastanawiam się czy nominowanie kogokolwiek na "stanowisko" jest tym co powinno siętu wydarzyć. Może niech zawiśnie sobie lista, na która wpiszą się chętni. By sprawdzić czy chęć zapisanych jest prawdziwa, jedyna i niepowtarzalna zaprośmy ich na dwa, trzy spotkanka (jak to zorganizowane przez Agnieszkę i Pawła rok temu) i niech na każdym znów potwierdzą swą wole tutorską....

...a potem, by utwierdzic (jeszcze bardziej) wszystkich w prawdziwości swych przekonań niech milczą przez rok i dni sześć...

annA 
Aktywny użytkownik

Wysłany: 18 Maj 2005, 00:57   

jest jeszcze pytanie o oboz.
ktos sie zglasza na ochotnika organizatora?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi