ISNSUW

HR
Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego

Kontakt

Godziny przyjęć interesantów – 21.09 – 24.09

Sekretariat dyrekcji:

Sekretariat dydaktyczny:
odbiór dyplomu po wcześniejszym umówieniu mailowym!!!

Edyta Gruza, 17.09.2020

 


 

Do odwołania sekretariat pracuje zdalnie – kontakt mailowy. W sprawach pilnych/wyjątkowych wymagających kontaktu osobistego/telefonicznego zapraszam w poniedziałki oraz czwartki w godzinach 10.00 – 13.00.

Edyta Gruza, 7.09.2020

 


 

Dyrektor Instytutu
prof. dr hab. Małgorzata Fuszara
pokój 116, Nowy Świat 69, p. I
dyżur:
środa godz. 11-30-13.00

 

Zastępca Dyrektora
dr hab. Barbara Lewenstein
pokój 203, Nowy Świat 69, p. II
dyżur:
poniedziałek godz. 14.00-15.00
e-mail: lewensteinb@gmail.com

 

Zastępca Dyrektora ISNS d/s dydaktycznych
dr Ewa Gniazdowska
pokój 114, Nowy Świat 69, p. I
dyżur:
wtorek 11.30-13.00
środa 13.00-14.30
e-mail: ewa.gniazdowska@op.pl

 

Kierownik studiów niestacjonarnych - zaocznych
dr hab. Jolanta Arcimowicz, prof. ucz.
pokój 200 lub 103/104, Nowy Świat 69
dyżur: czwartek 15.00-17.00
e-mail: jolanta.arcimowicz@uw.edu.pl

 

Sekretariat dyrekcji
Urszula Łastowska
pokój 116, Nowy Świat 69
poniedziałek-czwartek 9.00-14.00
piątek 9.00-12.00
(0-22) 55 20 123
e-mail: isns@isns.uw.edu.pl

 

Sekretariat studiów stacjonarnych
mgr Agnieszka Hojda - agnieszka.hojda@uw.edu.pl
mgr Katarzyna Szenajch - kszenajch@isns.uw.edu.pl
pokój 112, Nowy Świat 69, p. I
tel. 22 55 20 175
poniedziałek 13.00 - 15.00
wtorek – czwartek 10.30 - 14.00, przerwa 12.00 – 12.30
piątek – nieczynne

dla absolwentów – odbiór dyplomów
poniedziałek 15.00 - 17.00

 

Sekretariat studiów niestacjonarnych (zaocznych)
Edyta Gruza
pokój 103/104, Nowy Świat 69, p. I
tel. 22 55 20 176
e-mail: isns-z@isns.uw.edu.pl
poniedziałek, wtorek, czwartek 10.30 - 14.00, przerwa 12.00 – 12.30
Środa 14.30-17.30
piątek – nieczynne
soboty zjazdowe 8.45-12.45

 

Sekretariat studiów doktoranckich
mgr Agnieszka Hojda
pokój 112, Nowy Świat 69, p. I
tel. 22 55 20 175
e-mail: agnieszka.hojda@uw.edu.pl
poniedziałek 13.00 - 15.00
wtorek – czwartek 10.30 - 14.00, przerwa 12.00 – 12.30
piątek – nieczynne

 

Pełnomocnik ds. rekrutacji
dr Anna Krajewska
dyżur
e-mail: anna.krajewska@uw.edu.pl

 

Pełnomocnik ds. praktyk
dr Ewa Wideł
dyżur
ul. Żurawia 4,p. 306
e-mail: ewidel@isns.uw.edu.pl

 

Obsługa serwisu internetowego ISNS
mgr Małgorzata Mieszkowska
e-mail: m.mieszkowska@uw.edu.pl

 

Biblioteka ISNS
poniedziałek-piątek 9.00-16.00
(0-22) 55 20 112
(0-22) 55 20 275

 

Przydatne telefony
pobierz plik w formacie Adobe Reader